Aktualności

 

Browar Lwówek charakteryzuje się całkowicie naturalnymi procesami produkcji piwa. Rzadko już spotykana otwarta fermentacja oraz zachowanie tradycyjnych receptur zapewniają wyjątkowy smak i aromat naszych piw.

Nasze piwa na stacjach Orlen

 Orlen

Mamy dla Was świetną wiadomość naszego Jankesa i Wrocławskie dostaniecie na stacjach Orlen w Woj. Dolno-Śląskim,  poniżej lista i adresy gdzie są nasze piwa!

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Z okazji zbliżających się świąt!

Lwówek

Good Beer 2021

Miło nam poinformować, że nasz Jankes w tegorocznym konkursie Good Beer 2021 zdobył brązowy medal w swojej kategorii!

medal

Lwówek American Wheat

Browar Lwówek wchodzący w skład grupy Browary Regionalne Jakubiak przedstawił zupełnie nowy gatunek piwa w swoim portfolio. Lwówek American Wheat to oferta skierowana zarówno do ekspertów w branży jak i do osób dopiero zaczynających swoją przygodę z rozmaitymi stylami piwnymi.

Browar Lwówek, wybrał drogę odmienną od tradycyjnej i uwarzył piwo w stylu American Wheat. Jest to piwo pszeniczne, górnej fermentacji o ekstrakcie 13,5°Blg i alkoholu 5,5%, niefiltrowane. Do warzenia piwa Lwówek American Wheat użyto amerykańskie odmiany chmieli, wprowadzające  charakterystyczne nuty żywiczno-cytrusowe dobrze oparte na solidnej zbożowej podbudowie. ” - mówi Paweł Zarychta, główny technolog grupy BRJ.

Dystrybucja piwa Lwówek American Wheat będzie się odbywać w zwrotnych butelkach o pojemności 500 ml. Wprowadzenie nowego piwa wspomagane będzie przez kampanię w mediach społecznościowych oraz wśród branżowych blogerów. Produkt trafi do sprzedaży od 24 lipca.

Najnowszy produkt z Browaru w Lwówku Śląskim to kolejna, po Ciechanie Eksportowym, propozycja jaką przedstawiły tego lata Browary Regionalne Jakubiak.

Życzenia Świąteczne 2016

zyczenia

Naszym Klientom, współpracownikom, sympatykom życzymy aby ten Świąteczny czas upływał w rodzinnej atmosferze i przyniósł wiele radości oraz optymizmu.

 

Festiwal Piwa w "Ciechan na Foksal"!

Warszawski Festiwal Piwa Regionalnego to nowe, nasycone smakiem i aromatem piwa wydarzenie, które odbędzie się 6 września w Ciechan na Foksal w Warszawie.

Czytaj więcej...

Życzenia Wielkanocne

pisankaWszystkim naszym Klientom, Sympatykom i Współpracownikom życzymy wesołych Świąt Wielkanocnych!

Jankes najlepszym jasnym piwem górnej fermentacji!

Lwówek Jankes po raz pierwszy pojawił się w Plebiscycie na Piwo Roku forum browar.biz i od razu zbiera laury.

Czytaj więcej...

Życzenia Świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy życzenia:

kartka 1

 

Polecamy

polecamy 01   

Browar Lwówek

Traugutta 7, Lwówek Śląski
dolnośląskie, 59-600
tel. 75-643-18-80

Newsletter

Śledź nas

© 2013 - Browar Lwówek 1209 | Realizacja Sensorama - Strony Joomla