Aktualności

 

Browar Lwówek charakteryzuje się całkowicie naturalnymi procesami produkcji piwa. Rzadko już spotykana otwarta fermentacja oraz zachowanie tradycyjnych receptur zapewniają wyjątkowy smak i aromat naszych piw.

Wesołych Świąt 2023

zyczenia

Konkurs paragonowy

konkurs paragonowy

Zapraszamy do udziału w konkursie paragonowym. Do wygrania bony o sporej wartości do wykorzystania w naszym sklepie internetowym bądź stacjonarnym. Poniżej regulamin i szczegóły konkursu.

Czytaj więcej...

Nasze piwa na stacjach Orlen w całej Polsce

ORLEN

Aktualizacja, od teraz jestesmy na stacjach Olen w całej Polsce, poniżej, aktualna lista stacji. Zapraszamy. Można również zadzwonić i sprawdzić czy na danej stacji jest aktualnie nasze piwo. 

Czytaj więcej...

Lwówek Bezalkoholowy

Nowość w browarze. Przedstawiamy Lwówka Bezalkoholowego. 

Lwówek bezalkoholowy to izotoniczny, orzeźwiający napój słodowy na bazie brzeczki chmielonej. Jasna, słomkowa barwa, subtelnie mętna. Zapach jest bardzo lekki, orzeźwiający. Wyczuwalne aromaty słodowe. Orzeźwiająca, subtelna goryczka, która doskonale gasi pragnienie. Brak alkoholu pozwala na spożywanie napoju w każdych okolicznościach. Idealny dla sportowców. Prawdziwa bomba witaminowa.

alk. 0,0% obj.

bezalkoholowy

Pomagamy uchodźcom z Ukrainy

Browar Lwówek wspiera walczącą o wolność Ukrainę. Daltego stworzyliśmy limitowaną wersją Lwówka Książęcego pod nazwą Achtung Russia z grafiką charakterystyczną grafiką, którą zaprojektował  Wojciech Korkuć. Cały dochód ze sprzedaży tego piwa przekazujemy uchodźcom z Ukrainy

achtung

Nasze piwa na stacjach Orlen

 Orlen

Mamy dla Was świetną wiadomość naszego Jankesa i Wrocławskie dostaniecie na stacjach Orlen w Woj. Dolno-Śląskim,  poniżej lista i adresy gdzie są nasze piwa!

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Z okazji zbliżających się świąt!

Lwówek

Good Beer 2021

Miło nam poinformować, że nasz Jankes w tegorocznym konkursie Good Beer 2021 zdobył brązowy medal w swojej kategorii!

medal

Lwówek American Wheat

Browar Lwówek wchodzący w skład grupy Browary Regionalne Jakubiak przedstawił zupełnie nowy gatunek piwa w swoim portfolio. Lwówek American Wheat to oferta skierowana zarówno do ekspertów w branży jak i do osób dopiero zaczynających swoją przygodę z rozmaitymi stylami piwnymi.

Browar Lwówek, wybrał drogę odmienną od tradycyjnej i uwarzył piwo w stylu American Wheat. Jest to piwo pszeniczne, górnej fermentacji o ekstrakcie 13,5°Blg i alkoholu 5,5%, niefiltrowane. Do warzenia piwa Lwówek American Wheat użyto amerykańskie odmiany chmieli, wprowadzające  charakterystyczne nuty żywiczno-cytrusowe dobrze oparte na solidnej zbożowej podbudowie. ” - mówi Paweł Zarychta, główny technolog grupy BRJ.

Dystrybucja piwa Lwówek American Wheat będzie się odbywać w zwrotnych butelkach o pojemności 500 ml. Wprowadzenie nowego piwa wspomagane będzie przez kampanię w mediach społecznościowych oraz wśród branżowych blogerów. Produkt trafi do sprzedaży od 24 lipca.

Najnowszy produkt z Browaru w Lwówku Śląskim to kolejna, po Ciechanie Eksportowym, propozycja jaką przedstawiły tego lata Browary Regionalne Jakubiak.

Polecamy

polecamy muzeum   

Browar Lwówek

Traugutta 7, Lwówek Śląski
dolnośląskie, 59-600
tel. 75-643-18-80

Newsletter

Śledź nas

© 2013 - Browar Lwówek 1209 | Realizacja Sensorama - Strony Joomla